Router 3 porturi Gigabit

UBIQUITI Router 3 porturi Gigabit

481 RON via badabum.ro

Articole similare

Router 5 porturi Gigabit, 24V/48V Passive POE

UBIQUITI Router 5 porturi Gigabit, 24V/48V Passive POE

758 RON cumpara via badabum.ro

Router Ubiquiti EdgeRouter LITE-3 WAN: 3xGigabit fara WiFi

Router Ubiquiti EdgeRouter LITE-3 WAN: 3xGigabit fara WiFi

492 RON cumpara via itarena.ro

Router Ubiquiti ER-X-SFP WAN: 5xGigabit fara WiFi

Ubiquiti EdgeRouter X 5 Port Gigabit 24V 1xSFP POE pasiv

379 RON cumpara via itarena.ro

Router Ubiquiti ERPRO-8 WAN: 8xGigabit fara WiFi

Router Ubiquiti ERPRO-8 1xWAN Gigabit 6xLAN Gigabit 2xRJ45/SFP Telnet SSH SNMP DHCP Web management 1U

1.680 RON cumpara via itarena.ro

EdgePoint EP-R8 Layer-3 router WISP Control Point; 5* Gigabit RJ45 Ports; 1* SFP Port

UBIQUITI EdgePoint EP-R8 Layer-3 router WISP Control Point; 5* Gigabit RJ45 Ports; 1* SFP Port

1.405 RON cumpara via badabum.ro

EdgePoint EP-R6 Layer-3 router WISP Control Point; 5* Gigabit RJ45 Ports; 1* SFP Port; PoE Output

UBIQUITI EdgePoint EP-R6 Layer-3 router WISP Control Point; 5* Gigabit RJ45 Ports; 1* SFP Port; PoE Output

570 RON cumpara via badabum.ro

Router Ubiquiti EdgeRouter ER-4 1xSFP fara WiFi

Ubiquiti EdgeRouter ER-4 - 4-Port Gigabit Router with 1 SFP Port

913 RON cumpara via itarena.ro

Router Ubiquiti UF-Loco 1xGPON CPE fara WiFi

Ubiquiti UF-LOCO Gigabit Passive Optical Network CPE up to 20km GPON

237 RON cumpara via itarena.ro

Router Ubiquiti UF-Nano 1xGPON CPE fara WiFi

Ubiquiti UF-Nano GPON CPE (1x SC/APC) 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)

342 RON cumpara via itarena.ro

Router Ubiquiti EP-R8 WAN:2xGigabit

Cod produs (Part number) originalEP-R8Nume produsUbiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 comboProducatorUbiquiti NetworksClasa produsului

1.418 RON cumpara via itarena.ro